27.8.2022 - West Cup - E2 | ||
Kategorie: H21 9.42 km, 150 m, 13 kontrol | ||
1. | Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha | 63:51 |
2. | Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice | 64:00 + 0:09 |
3. | Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk | 64:55 + 1:04 |
4. | Peterka Jakub LLI0404 LOK-o Liberec | 66:00 + 2:09 |
5. | Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov | 66:19 + 2:28 |
6. | Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice | 67:36 + 3:45 |
7. | Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy | 67:38 + 3:47 |
8. | Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové | 68:22 + 4:31 |
8. | Hirš Otakar ZBM9801 SK Brno Žabovřesky | 68:22 + 4:31 |
10. | Flašar Jan PGP8610 SK Praga | 68:30 + 4:39 |
11. | Stehlík Šimon ZTC0501 Západočeské sportovní c | 69:42 + 5:51 |
12. | Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava | 70:33 + 6:42 |
13. | Janas Petr PGP0200 SK Praga | 70:38 + 6:47 |
14. | Tokár Radim ZTC0300 Západočeské sportovní c | 71:10 + 7:19 |
15. | Dlabaja Tomas TUR8303 OOB TJ Turnov | 71:32 + 7:41 |
16. | Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno | 71:57 + 8:06 |
17. | Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec | 72:14 + 8:23 |
18. | Bukovác Filip PBM0501 TJ Spartak 1 | 72:23 + 8:32 |
19. | Škoda Jakub DOK8800 OK Doksy | 72:33 + 8:42 |
20. | Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Brno Žabovřesky | 73:03 + 9:12 |
21. | Strýček Jan PBM0503 TJ Spartak 1 | 73:05 + 9:14 |
22. | Chromý Adam TBM8841 KOS TJ Tesla Brno | 73:35 + 9:44 |
23. | Bukovac Maroš PBM7605 TJ Spartak 1 | 74:41 + 10:50 |
24. | Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králov | 74:56 + 11:05 |
25. | Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice | 75:19 + 11:28 |
26. | Bravený Vít ZBM9102 SK Brno Žabovřesky | 75:53 + 12:02 |
27. | Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň | 76:10 + 12:19 |
28. | Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga | 76:19 + 12:28 |
29. | Richtr Lukáš ZTC0204 Západočeské sportovní c | 76:46 + 12:55 |
30. | Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice | 77:23 + 13:32 |
31. | Bořánek Michal VSP0007 USK Praha | 78:00 + 14:09 |
32. | Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice | 78:01 + 14:10 |
33. | Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy | 79:25 + 15:34 |
34. | Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava | 79:37 + 15:46 |
35. | Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno | 79:55 + 16:04 |
36. | Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Brno Žabovřesky | 80:03 + 16:12 |
37. | Jonáš Martin PGP9606 SK Praga | 80:13 + 16:22 |
38. | Němec David ZTC0504 Západočeské sportovní c | 81:01 + 17:10 |
39. | Kasza Tomáš PBM0512 TJ Spartak 1 | 81:31 + 17:40 |
40. | Košárek Pavel PGP7107 SK Praga | 82:12 + 18:21 |
41. | Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice | 82:14 + 18:23 |
42. | Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha | 82:20 + 18:29 |
43. | Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka | 85:18 + 21:27 |
44. | Stehlík Petr ZTC7903 Západočeské sportovní c | 86:10 + 22:19 |
45. | Kazda Adam ZBM9104 SK Brno Žabovřesky | 86:33 + 22:42 |
46. | Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec | 87:59 + 24:08 |
47. | Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov | 88:09 + 24:18 |
48. | Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka | 88:34 + 24:43 |
49. | Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha | 90:13 + 26:22 |
50. | Zháňal Jan ZBM8721 SK Brno Žabovřesky | 90:49 + 26:58 |
51. | Zátka Josef PVP0100 VSK Přírodní vědy Praha | 91:37 + 27:46 |
52. | Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n | 91:45 + 27:54 |
53. | Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orientee | 93:04 + 29:13 |
54. | Vošta Zdeněk VCB8748 OB České Budějovice | 93:23 + 29:32 |
55. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 93:59 + 30:08 |
56. | Nouza Petr SJH9300 SOS Jindřichův Hradec | 94:24 + 30:33 |
57. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 94:27 + 30:36 |
58. | Sládek Ondřej DCH0012 Radioelektronika Cheb | 95:24 + 31:33 |
59. | Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice | 96:03 + 32:12 |
60. | Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov | 96:42 + 32:51 |
61. | Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team | 97:52 + 34:01 |
62. | Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka | 97:54 + 34:03 |
63. | Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice | 98:31 + 34:40 |
64. | Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov | 98:52 + 35:01 |
65. | Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně | 99:08 + 35:17 |
66. | Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno | 99:34 + 35:43 |
67. | Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany | 100:30 + 36:39 |
68. | Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 100:39 + 36:48 |
69. | Bořánek Petr VSP7000 USK Praha | 102:05 + 38:14 |
70. | Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno | 102:15 + 38:24 |
71. | Vlach Martin PGP8605 SK Praga | 102:21 + 38:30 |
72. | Janas Petr PGP7106 SK Praga | 103:19 + 39:28 |
73. | Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice | 104:15 + 40:24 |
74. | Krajíček Vojtěch VRL8803 OOS TJ Spartak Vrchlabí | 104:26 + 40:35 |
75. | Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga | 104:29 + 40:38 |
76. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 105:00 + 41:09 |
77. | Kříž Jan 0090019 TJ Radon Vysoká Pec | 105:33 + 41:42 |
78. | Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králov | 106:34 + 42:43 |
79. | Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha | 109:28 + 45:37 |
80. | Rašek Filip 0210001 OBA | 110:03 + 46:12 |
81. | Roskop Sergei 0050001 OL-Team Filder | 111:40 + 47:49 |
82. | Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov | 111:42 + 47:51 |
83. | Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja | 113:35 + 49:44 |
84. | Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 117:37 + 53:46 |
85. | Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec | 118:28 + 54:37 |
86. | Charousek Matěj PGP0207 SK Praga | 119:47 + 55:56 |
87. | Choc Josef 0230001 O-B-A | 119:58 + 56:07 |
88. | Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov | 124:53 + 61:02 |
89. | Karhánek Jakub 0170001 Jehlanka Team | 127:42 + 63:51 |
90. | Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice | 130:56 + 67:05 |
91. | Thomas Göpfert 0050003 OL-Team Filder | 136:07 + 72:16 |
92. | Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov | 137:46 + 73:55 |
93. | Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice | 139:44 + 75:53 |
94. | Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň | 140:00 + 76:09 |
95. | Marcelino Yohan 0030002 GSBV Halle | 154:57 + 91:06 |
96. | Kubánek Adam DKL8500 KOB Kladno | 157:50 + 93:59 |
97. | Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno | 162:39 + 98:48 |
98. | Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov | 189:43 + 125:52 |
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK | ||
Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Bro DISK | ||
Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno DISK | ||
Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul DNS | ||
Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |